19 komentarze
 1. I niech Ci się piszę jak najlepiej. Ważne ,żebyś czuła że to Twoje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, żebyś z pisaniem czuła się dobrze. Żeby było Ci tu swojsko i żeby blogowanie nie stało się utrapieniem.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Utracenie tej czestki siebie, ktora powinna byc w blogu na rzecz zarabiania pieniedzy jest rzeczywiscie przykre. Robienie z bloga maszyny do zarabiania boli. Ale myślę, że dałoby sie to jakoś połączyć. Z umiarem i w odpowiedni sposób. C:

  OdpowiedzUsuń
 4. zatem udanego dalszego blogowania i dnia bogera kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłego dalszego blogowania!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozostań w pisaniu sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. tak bycie sobą w blogu to najważniejsze bo blog to internetowy pamiętnik a nie strona do biznesu...mam wrażenie że blog właśnie się tym stał a że można go za darmo założyć a potem mieć z tego korzyści... czemu nie...ale do tego służą strony internetowe a nie blogi tak mnie się wydaje może się mylę... blog zawsze mi się kojarzy z pamiętnikiem z myślami zapisywanymi z relacjami między:ludźmi rodziną itp. mnie się marzyło by mój blog miał dużo czytelników nigdy przez 11 lat to nie nastąpiło i chyba nie nastąpi... może tak ma być może moja rola to zwykły szary blog... ale pełen miłości i duszy pisanej...
  Życzę Ci byśniegdy nie zatraciła sensu i siebie w pisaniu...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też albo coś zmienię albo to skończę :) Wybieram to 1 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nawet nie próbuj tego drugiego :P trzymam kciuki

   Usuń
 9. To miłego blogowanka życzę i ja :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bo wiesz jak się coś robi dlatego, że trzeba, bo umowa, bo wypłata to niestety przestaje się to lubić. Wiele mam jednak potrafi połączyć przyjemne z pożytecznym. Ostatnio trafiłam na taki blog gdzie mama się trochę w nadmiarze współprac zagubiła i z fajnego bloga zmieniła swój w jakąś tablicę ogłoszeń. Dlatego trzeba wiedzieć ja się do tego zabrać, żeby się w tym wszystkim nie zatracić i móc stworzyć markę jednocześnie czerpiąc z tego taką samą radość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może i mi się to kiedyś uda , na razie nie czuję tego więc nie będę się spinać ;)

   Usuń
 11. Wiadomo pieniądze ważna rzecz,ale samopoczucie jest ważniejsze tak trzymaj i nie zgób siebie gdzies po drodze. Czytelniczką jestem od niedawna,ale juz całym sercem z tym blogiem jestem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i oby jak najdłużej ;) dziękuję

   Usuń
 12. Lekkiego dalszego pisania. Niech będzie więcej Ciebie w Tobie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ZYCZE POWODZENIA W PISANIU. OBSERWUJE I ZAPRASZAM DO MNIE http://dorotadrygalska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Czasem warto wziąć oddech, odsapnąć, zatrzymać się i spojrzeć na siebie z boku :) Życzę ci samych super postów (wiem że wszystkie są super, więc żeby nic się nie zmieniło:D)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.