Zapowiedzi kosmetycznych recenzji

16:20
Oj niestety , kilka nowości i ciekawostek czeka na opisanie ,ale z powodu chorej Leny nie mam na to kompletnie czasu.Zapalenie ucha u tak małego dzieciątka to trudna sprawa , niestety mała zaczęła wczoraj, kurację już drugim antybiotykiem i czekamy na efekty leczenia . Oby wszystko poszło po naszej myśli bo w przeciwnym wypadku skończy się na szpitalu :( ,trzymajcie kciuki.
Tak na szybko powiem wam tylko co w najbliższym czasie chce wam zaprezentować.
Sezon na Euro mamy w pełni ;) i tak pod wpływem tych wszystkich biało- czerwonych gadżetów w sklepie kupiłam Wulkaniczny peeling + Zmiękczająca maska-serum do stóp - domowy zabieg kosmetyczny, z resztą zapowiadają wreszcie piękną pogodę i będzie można pochwalić się pięknie zadbanymi stópkami :P. Będzie tez coś o olejku argonowym (znów wiem ,że to już nudne;)), ale miałam przyjemność przetestować szampon Schwarzkopf  Profesjonal   BC Oil Miracle 


 Oraz coś dla ciała od Vichy


i coś do demakijażu

Tak więc jak tylko znajdę chwilkę czasu , dostaniecie pełne recenzję tych kosmetyków , ale nie tylko to, kilka rzeczy dla maluszków też wam tu przedstawię ale to mała tajemnica .
Do zobaczenia i trzymajcie za nas kciuki &&

Brak komentarzy:

Miło mi, że poświęcasz swój cenny czas na napisanie tych kilku słów.
Dziękuję.

Obsługiwane przez usługę Blogger.